خانه / مقالات رایگان / چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟
چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟
چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟

چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟

چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟

سلام به شما دوست ارزشمند و درجه یک خودم من حمیدرضا شهریاری هستم مدیر سایت ثروتمندی دات کام.امروز میخام راجب اینکه چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم براتون توضیح بدم.

چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟

دوست خوبم اگر واقعا دوست داری که همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باشی و هر روزت بهتر از روز قبل باشه و هر روز گامی مثبت و موثر در جهت نزدیک شدن به اهدافت برداری ضروریه که یک سامانه گوش به زنگ و هشدار دهنده برای خود طراحی کنی، یک سیستم چکینگ!بکمک این سیستم چکینگ میتونی به همه اهداف و رویاهای زندگی خودت برسی و حتی به بقیه افراد برای رسیدن به موفقیت و شادی توی زندگیشون کمک کنی.

اما این سیستم چکینگ چی هست و چطوری می تونه به ما کمک کنه که توی مسیر ترقی و پیشرفت و موفقیت باقی بمونیم ؟

کافیه که در پایان هر روز کاری و یا هر شب، قبل از اینکه به رختخواب بری چند دقیقه وقت صرف کنی و روزی که که طی کردی رو در ذهنت مرور کنی.

تصور کن که روزی که سپری کردی یک فیلم بوده و تو هنرپیشه اون فیلم بودی. چه کردی؟ فیلم رو به عقب برگردون و مجددا اون رو بررسی کن… آیا می تونستی کارهایی رو که انجام دادی به شکل دیگری انجام بدی تا نتایج بهتری عایدت بشه؟

در بررسی این فیلم روزانه به پیشرفت هایی که می کنی متمرکز باش، نسبت به اشکالات خودت حساس باش اما هرگز خودت رو سرزنش نکن و سعی کن بیطرف باشی. از خطاهات درس بگیر و خودت رو ببخش و تمرکزت رو بر این بگذار که فردات رو به روز بهتری تبدیل کنی…

این تمرین هر شب فقط چند دقیقه وقتت رو میگیره اما زندگی تو رو به صورت چشمگیری بهتر و موثرتر می کنه!

برای استفاده ی حد اکثری از این تمرین لازمه که بر 6 عامل تمرکز داشته باشی و هر شب از خودت بپرسی که آیا وقتی به هرکدام از این عوامل اختصاص دادی یا خیر.

برنامه راهبردی روزانه: هر شب قبل از خواب برنامه ای راهبردی برای اولویت ها، قرار ملاقات ها و پروژه هایی که قراره فردا داشته باشی طراحی کن و قبل از آغاز روز جدید اونها را مرور کن.اینجوری می تونی روی تمام لحظه ها و ساعات زندگی خودت اشراف داشته باشی و از تلف شدن وقتت جلوگیری کنی.

اقدام: روزت رو بر اساس اولویت بندی سپری کن. ابتدا کارهایی رو انجام بده که شما رو به اهداف کوتاه مدتی که برای خودت تعیین کردی نزدیک تر می کنه.یادت باشه دوست خوبم زمانی بزرگی گفت:”دوصد گفته چون نیم کردار نیست”.همین حالا اقدام کن و دوست خوبم بهت قول میدم یه روز پاداش این شب دیر خوابیدن ها و صبح زود بیدار شدنا رو خواهی دید…

زمانی برای یادگیری: هر روز زمانی به یادگیری، مطالعه، گوش دادن به سخنرانی های صوتی و تصویری و … اختصاص بده. هر کلمه ای که یاد بگیری کیفیت زندگیت رو بهتر می کنه.”یک مبتدی که نیازهایش را می شناسد بهتر از خردمندی است که بیخیال است”

ورزش: روزانه 30 دقیقه تمرینات ورزشی و یا پیاده روی رو در برنامه ات قرار بده و جادوی اینکارو ببین.

آرامش ذهنی: روزی 30 دقیقه رو به گوش دادن فایل های subliminal message (پیام های پنهان) اختصاص بده . انجام این  تمرین تو رو در مدار خواسته و اهدافت قرار میده و منابع رو به سمت تو میکشه و به جای اینکه تو به دنبال اهدافت بدوی، تو یک قدم بر میداری و صدها و هزاران قدم هدف و خواسته ات به تو نزدیک میشه .میتونی امتحان کنی و جادوی subliminal message (پیام های پنهان) رو توی زندگی خودت ببینی

تعمق: هر روز زمانی رو به فکر کردن اختصاص بده چرا که یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت بهتره و کیفیت زندگیت رو بهتر می کنه. هر روز اهدافت رو مرور کن، ایده های جدید خلق کن و میزان پیشرفتت رو اندازه گیری کن.توی ذهنت موفقیت و ثروت خودت رو تجسم کن و مطمئن باش که بهش میرسی .

چگونه همواره در مسیر پیشرفت و ترقی و موفقیت باقی بمانیم؟

شاد و موفق و پیروز باشید.

حمیدرضا شهریاری

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *