خانه / مقالات رایگان / چگونه یک شبه به موفقیت برسیم؟!!!
چگونه یک شبه به موفقیت برسیم؟!!!
چگونه یک شبه به موفقیت برسیم؟!!!

چگونه یک شبه به موفقیت برسیم؟!!!

چگونه یک شبه به موفقیت برسیم؟!!!

سلام به شما دوست ارزشمند و درجه یک.شاید شاید این سوال خیلی از شما دوستان باشه که آیا میشه یک شبه به موفقیت رسید یا نه؟دوست خوبم موفقیت یه پروسه هستش و شما برای رسیدن به موفقیت باید مراحل اون رو سپری کنید..خب اگه موافق هستید این مساله رو از سه منظر با همدیگه بررسی کنیم:

نشانه ای از موفقیت یک شبه در کتب مقدس مانند قرآن:

خداوند در قرآن فرموند من کائنات(گیتی یا هستی) را در یک شب خلق نکردم بلکه کل دنیا رو در 6 روز (یا 6 مرحله ) به وجود آوردم و دنیا طی یک برنامه ریزی 6 روزه توسط خدای رحمن با برنامه ریزی دقیق بوجود امده و این نظم توی کل دنیا برقرار هستش.دوست خوبم وقتی خدای رحمن خودش بیان کرده که من آسمانها و زمین رو در 6 روز(یا 6 مرحله) خلق کردم ، چی باعث میشه که فکر کنیم یک شبه می تونیم به موفقیت برسیم.پس ماهم برای رسیدن به موفقیت به برنامه ریزی نیاز داریم.اگه هنوز برای زندگی خودت و آینده خودت هیچی هدفی نداری پیشنهاد می کنم گام اول رو بسمت موفقیت بردار و اون هدف گذاریه.

توی مقاله زیر نحوه هدف گذاری رو بزبون خودمونی برات توضیح دادم .همین حالا مطالعه کن.

جادوی هدف گذاری در زندگی

نشانه ای از موفقیت یک شبه در طبیعت:

همونطور که خورشید یهویی طلوع نمیکنه و یهویی هم غروب نمیکنه بلکه بین طلوع و غروب خورشید باید ساعاتی سپری بسه تا اون فرایند کامل بشه.فصل ها یهویی پدیدار نمیشن بلکه هر 3 ماه یکبار طول میکشه تا فصل عوض بشه.یه دانه گندم بمحض فرو روفتن توی خاک یهویی به یک خوشه کامل گندم تبدیل نمیشه و این همون قانون تکامل هستش که توی کل کائنات حکمفرماست.هیچ موفقیتی توی دنیا بدون تلاش کردن بدست نمیاد.دوست خوبم یادت باشه زمانی بزرگی گفت:”پنیر مفت فقط توی تله موش موجوده.”

موفقیت‌های یک شبه: نمونه‌های واقعی کسانی که یک شبه به موفقیت رسیدند!!!!

سویی چیرو هندا:پدرش آهنگر بود و خودش اولین شغل خودش رو در سال 1929 با زدن آدرس روی پاكت و ارسال كارت پستال شروع کرد.او در سال 1949 یک شبه به موفقیت رسید البته بعد از تحمل 18 سال سختی و رها نکردن رویای شخصی خودش!!!!

سازنده بازی angry birds: سازنده بازی Angry Birds j,ksj با این بازی یک شبه به موفقیت رسید. البته بعد از ساخت ۵۱ بازی، ۸ سال سخت‌کوشی و البته دست و پنجه نرم کردن با ورشکستگی!!!

خانم JK Rowling نویسنده کتاب‌های هری پاتر :موفق شد در سال ۱۹۹۷ یک شبه پولدار بشه و به موفقیت برسه. البته بعد از اینکه ۲۰ سال داستان‌های فانتزی برای کودکان می‌نوشت و هیچ موفقیتی رو تجربه نمی کرد!!!و خیلی های دیگه…..

دوست خوبم درست فهمیدی موفقیت یک شبه حاصل ماهها و شاید سالها تلاش در جهت اون هدف و رها نکردن اون هدف تا تحقق یک رویاست.برای رسیدن به موفقیت باید مثل تمبری که به نامه می چسبد باید به هدفمون بچسبیم و تا تحقق اون هدف اروم نشینیم.کسانی به موفقیت رسیدن که هدفی داشتن و آتش اون هدف همیشه توی وجودشون روشن بود.دوست خوبم یادت باشه برای رسیدن به موفقیت باید خیلی تلاش کرد و زمین خورد اما با هر بار زمین خوردن پاشو و به راهت ادامه بده و هدفت رو رها نکن.

موفقیت یک فراینده که باید کل اون فرایند به اتمام برسه.بین پله 1 تا 100 چندین پله وجود داره که باید طی بشه نمیشه از اولین پله به آخرین پله پرید.

و دوست خوبم  موفقیت اگه یه راز داشته باشه راز رسیدن به موفقیت اینه:”موفقیت تکرار لجوجانه کارهای سادست”…..در مسیر رسیدن به موفقیت ممکنه با چالش های مختلفی روبرو بشیم ، ممکنه صد بار شکست بخوریم ، ممکنه مورد تمسخر واقع بشیم ، ممکنه نا امید بشیم و …اما دوست خوبم بهت قول میدم اگه هدفتو دنبال کنی به نتایج خیلی عالی و معجزه اسایی برسی.دوست خوبم جایی که الان استادیم حاصل تفکرات سالها قبل ماست ، هیچ دلیلی نداره آینده ما شبیه گذشته ما باشه.پس همین الان دست بکار شو و با هدفگذاری کردن آینده خودتو به دست بگیر و یکبار دیگه تلاشتو برای رسیدن به اون رویای همیشگی خودت بکن.

شاد و موفق و سربلند باشید

دوستدار همیشگی شما حمیدرضا شهریاری

 

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *