خانه / مقالات رایگان / راز جذب پول و ثروت با جیب خالی(قسمت اول-تغییر باورها)
راز جذب پول و ثروت با جیب خالی(قسمت اول-تغییر باورها)
راز جذب پول و ثروت با جیب خالی(قسمت اول-تغییر باورها)

راز جذب پول و ثروت با جیب خالی(قسمت اول-تغییر باورها)

راز جذب پول و ثروت با جیب خالی(قسمت اول-تغییر باورها)

سلام به شما دوست ارزشمندی که الان مشغول مطالعه این مقاله هستی.من حمیدرضا شهریاری هستم از سایت ثروتمندی دات کام.در این مقاله میخام راجب یه موضوع مهم خیلی مهم باهم صحبت کنیم .موضوعی که ممکنه آینده شما رو تحت تاثیر قرار بده و باعث موفقیت روز افزون شما بشه.تا پایان این متن با من همراه باش تا نکات بسیار طلایی رو در رابطه با راز جذب پول و ثروت با تو دوست درجه یک خودم در میون بزارم.

ممکنه خیلی ها از همین اول شروع به جبهه گیری کنن ….آقا مگه میشه توی این شرایط پول و ثروت رو جذب کرد؟دل خجسته ای داری آقای شهریای!!!!!!!پول رو شاخ آهویه ،آهو هم توی بیابون می تونی برو بگیرش!!!دوست خوبم نقص کار درست از همینجاست.ذهن اغلب ماها توسط عوامل خارجی شرطی شده.یعنی چی؟

یعنی اینکه از کودکی توسط پدر و مادر ، معلم ، مدرسه ، رسانه ها ، اطرافیان، دوستان و… ….شرطی می شیم.بهمون این باور غلط فهمونده میشه که پول علف خرس نیست و کسانی که پولدار هستن آدم های حروم خوری هستن و پول خیلی کثیفه ، پولدار که بشی از خدا غافل میشی و بسیاری از باورهای غلط دیگه….. از کودکی به ضمیر ناخوداگاه ما تزریق میشه.و این باورها با ما ها بزرگ میشن و به جایی می رسیم که بطور نا خوداگاه طوری رفتار و عمل می کنیم که این باور ما رو تایید کنه.

دوست ارزشمندم خیلی از ماها هستیم که وقتی یه کاری رو میخایم انجام بدیم با تمام وجود اونو انجام نمیدیم و هر روز فرصت های عالی رو داریم از دست میدیم .چون باور ما اینه که لیاقت اینهمه خوشبختی رو نداریم.لیاقت پول و ثروت رو نداریم.لیاقت داشتن فلانی رو نداریم .

یه مثل قدیمی هست که میگه:”اگه میخای یه ماهی رو نگیری از دمش بگیر”.

این موضوع رو با یه مثال ساده براتون توضیح میدم:

دوست خوبم شخصی رو در نظر بگیر که باورهای منفی و بدی راجب جذب پول و ثروت داره و توی ضمیر ناخوداگاهش با انبوهی از پیام های منفی راجب جذب پول و ثروت پر شده(پول کثیفه ، پولدار ها همشون حروم خورن ، پول گناه میاره و …..).به این آقا پیشنهاد یه شغل خیلی خوب با شرایط عالی داده میشه و قراره بره و یه مصاحبه کاری انجام بده تا صاحب اون شغل بشه.روز مصاحبه فرا میرسه و این آقا چون خودشو لایق این پول نمیدونه و هنوز درونی ترین احساسش اینه که لیاقت اینکارو نداره ، مصاحبه اش رو به بدترین شکل ممکن میده و نتیجه معلومه … و البته این شغل به اون شخصی میرسه که باور داره آفریده شده تا موفق و ثروتمند باشه و اصلا نیازی نیست که بگم توی مصاحبه چه درخششی داره و اون شغل رو تصاحب میکنه.

نظرت راجب این جمله چیه؟

“درونی ترین احساس هر کس اینست:به اندازه کافی خوب نیستم”لوئیز ال هی….

 

 دوست خوبم  اغلب ما کسانی هستیم که ماهی های بخت و اقبال زندگی خودمون رو  میخایم شکار کنیم با ناامیدی و ترس و اونم با دم میگیریم و اون ماهی براحتی از دستمون میلغزه و فرار میکنه(چون درونی ترین احساس ما اینه که ما موفق نمیشیم، ما نمیتونیم به هدفمون برسیم ، نمیتونیم ازدواج خوبی داشته باشیم و…..)

  • کسی رو دوست داریم ولی چون فکر میکنیم ازش پایین تریم تا اخر عمرمون بهش نمیگیم.

 

  • دنبال خلق رویاهای زندگیمون نمیریم چون هربار که خاستیم برای تحقق ارزوهامون قدمی برداریم حرفای ناامید کننده پدرمون یادمون میاد که  مارو از انجامش نهی کرده.

 

  • توی انجام کاری که خیلی دوسش داریم یه بار شکست خوردیم  ولی چون بقیه ما رو ملامت کردن دیگه سراغش نرفتیم.

 

  • یه بار شکست عشقی خوردیم ، دور ازدواج کردنو خط کشیدیم….

چون اعتقاد داریم که نمی تونیم موفق بشیم ، نمی تونیم ثروتمند بشیم ، نمی تونیم همسر مناسب خودمون رو پیدا کنیم ، نمی تونیم شغل ایده ال خودمون رو پیدا کنیم و…. و تو این شرایط اگر بخت هم بهمون رو کنه چون ضمیر ناخوداگاه ما مملو از پیام های منفی شده و باورهای ما همگی منفی هستن فرصت ها رو از دست میدیم و به نتایج خیلی ضعیفی میرسیم.

دوست خودم باورهای زندگی ما تعیین کنده آینده ما هستند.جایی که الان ایستادیم حاصل افکار 5 سال گذشته ماست .امروز تغییر باورهامون رو شروع کنیم تا نتیجشو 5 سال اینده ببینیم.میتونیم ذهنمون رو با پیام های مثبت و عالی پر کنیم و منتظر روی دادن اتفاق های معجزه آسا توی زندگی باشیم و می تونیم افکار منفی و پوچ رو به  ضمیر ناخوداگاه خودمون تزریق کنیم و جهنم واقعی رو توی همین دنیا تجربه کنیم.انتخاب با ماست….

دوست خوبم تا اینجا متوجه شدی که تنها عاملی که تونسته ما رو عقب نگه داره سیستم نظام باورهای شخصی ماست.باور هایی که ما راجب خودمون و آیندمون داریم تعیین کننده آینده ماست.

“”اگه باور دارید که می توانید کاری را انجام دهید و یا اینگه باور دارید نمی توانید کاری را انجام دهید، در هر دو صورت درست فکر می کنید””.انتونی رابینز

 

برای اینکه سیستم باورهای شخصی خودمون رو تغییر بدیم قسمت دوم 

راز جذب پول و ثروت با جیب خالی

رو مطالعه کنید.

پایان قسمت اول راز جذب پول و ثروت با جیب خالی

شاد و موفق سربلند باشید

حمیدرضا شهریاری

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *