خانه / دانلود رایگان / اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی-دانلود رایگان pdf
اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی-دانلود رایگان pdf
اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی-دانلود رایگان pdf

اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی-دانلود رایگان pdf

اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی-دانلود رایگان pdf

اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی کتابی ارزنده اثر روانشناس و سخنران انگیزشی بزرگ ومشهور  برایان تریسی هست که پس از پانزده سال تحقیق ومطالعه ومصاحبه با میلیونرهای خود ساخته در ایالات مختلف آمریکا از استیوجابز گرفته تا بیل گیتس وفورد  و …. به راز و ومز موفقیت آنها پی برده و اون کتاب ارزشمند رو با عنوان اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی ،به شکل یک لقمه آماده!! در اختیار همه مخاطبینش درسراسر کره خاکی قرار داده وماهم نسخه کامل فرمت PDF اون رو به شما(کاوشگران کامیابی) هدیه میکنیم.

برایان تریسی روانشناس-سخنران صدر اول ومولف کتابهای عالی انگیزشی آمریکایی تبار است و از کتاب های آن میتوان به قورباغه را بخور-میلیونرهای خودساخته-مدیریت برنامه ریزی ومدیریت بحران و… نام برد که در همه کشورهای پیشرفته ومدرن شناخته شده است وکتابهایش نیز به زبانهای زیادی ترجمه شده اند وخودمن شخصا ازکتاب مدیریت بحران دربرهه ای سخت از زندگی کمک های سرشاری گرفتم وهمینطور ازکتب دیگر که به مرور برای شما (کاوشگران کامیابی) جهت دانلود رایگان درسایت ثروتمندی دات کام قرار خواهم داد.

(ما راه کامیابی را برایتان هموار خواهیم ساخت) واین شعار که تبدیل به رسالت ماشده؛خود بزرگترین انگیزه من ومدیر فرهیخته سایت ثروتمندی دات کام هست که نهایت توانمون رو در راه عملی ساختن رسالتمون به کارببندیم.و حالا کتاب ارزشمند اسرار میلیونرهای خودساخته برایان تریسی؛هدیه به همه شما کاوشگران کامیابی گرانقدر و فرهیخته که می تونید با واردکردن نام و ایمیل خودتون براحتی دانلود کنید.

 

دانلود رایگان فایل
نام
ایمیل

 

 

 

درباره‌ی سپهر

سپهر
سپهر سرداری نویسنده سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *