خانه / دانلود رایگان / دانلود رایگان کتاب جادوی فکر بزرگ
کتاب جادوی فکر بزرگ-دانلود رایگان
کتاب جادوی فکر بزرگ-دانلود رایگان

دانلود رایگان کتاب جادوی فکر بزرگ

دانلود رایگان کتاب جادوی فکر بزرگ

جادوی فکر بزرگ -نوشته دکتر دیوید جوزف شوارتز آمریکایی تبار و با فروش بیش از6 میلیون نسخه در دنیا دانلود رایگان برای شما(کاوشگران کامیابی)

جادوی فکر بزرگ که نسخه الکترونیکی آن آماده شده در جهان بیش از 6 میلیون نسخه فروش داشته و یکی از برترین کتب روانشناسی و موفقیت در زندگی می باشد.

تفکرات دکتر شوارتز فقید است که برگرفته از منابع عالی و اصیل و بهترین و بزرگترین مغزهای متفکری که تاکنون بر روی کره زمین زیسته اند برگرفته شده و اعتقاد بر این دارد که :”موفقیت افراد بیش از آن که به میزان هوش آن ها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آن ها بستگی دارد”. میزان پول در حساب های بانکی ، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی ، به میزان تفکر شخصی بستگی دارد. موفقیت خرجی بر نمی دارد . بلکه هر قدم که به پیش برداشته شود بهره ای نیز می بخشد و به همین خاطر نام کتابش را جادوی فکر بزرگ نهاد.«موفقیت افراد بیش از آنکه به هوش آنها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آنها وابسته است».«هرانسانی محصول افکار خویش است».همانگونه که بارها به شما عزیزان گفته ایم،بله هرانسان زاده ی تنفکرات وآنچه به آن می اندیشد میباشد.طرز تفکری که هوش شما را هدایت می‌کند بسیار مهم‌تر از میزان هوش شماست:دکتر دیوید جوزف شوارتز.

شما(کاوشگران کامیابی) در این کتاب که حاصل تحقیقات،علم نظری وکاربردی واندیشه ژرف دکترشوارتز هستند آشنا خواهید شد وقول میدم در صورت بهره وری صحیح ودرست طبق اونچه در محتوای این کتاب ارزنده اومده میتونید انتظار رسیدن به موفقیت های خودتون در زمینه های مختلف رو داشته باشید.

فکر میکنم شما (کاوشگران کامیابی) هم حالا دیگه به جادوی تاثیر مثبت وشگرف جادوی فکر بزرگ پی بردید ونیاز به توضیحات بیشتر در زمینه ی عالی بودن این کتاب نیست.فراموش نکنید که گاه محتوای یک کتاب میتونه سرنوشت شما رو متحول کنه؛اگر در زمان مطالعه اون کتاب ارزنده تصمیم واقعی برای تحول بگیرید.

به قول استاد بزرگ آنتونی رابینز:”درست درلحظات تصمیم گیری هست که سرنوشت وکیفیت آینده زندگی ما رقم میخوره.”

وحالا این شما (کاوشگران کایابی) و این هم دانلود رایگان کتاب بسیار ارزشمند جادوی فکر بزرگ اثر دیوید شوارتز با ترجمه زیبا وروان بانو ژنا بخت آور.

 لینک دانلود رایگان چند کتاب عالی دیگه در زمینه موفقیت:

دانلود کتاب پدر پولدار پدر فقیر ➡ 

دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی -مارک فیشر ➡ 

میلیونرهای خودساخته-برایان تریسی ➡ 

دانلود رایگان فایل
نام
ایمیل

 

 

 

درباره‌ی سپهر

سپهر
سپهر سرداری نویسنده سایت

8 نظر

  1. من میخواهم با استفاده از کتاب جادوی فکر فکر و و سطح آگاعز ام را بالا ببرم

  2. من میخواهم این کتاب بزرگ را دانلود و مطالعه نمایم

  3. سلام میشه این کتابو تو سایت خودم با نام شما منتشر کنم؟

  4. بسیار کتاب خوبی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *