خانه / جملات تاکیدی مثبت / راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)
راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)
راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)

راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)

راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)

سلام به شما دوست ارزشمند و درجه یک و همراه ثروتمندی دات کام.در این سری از مقالات راز جملات تاکیدی مثبت قصد دارم شما رو با مفهومی بنام عبارات تاکیدی مثبت که از اون بعنوان معجزه قرن هم یاد می کنند صحبت کنم.نوشته امروز حاوی مطالب بسیار مهمی هستش که اونها رو بزبان خیلی ساده و خودمونی بیان می کنم ، تا پایان این نوشته با من همراه باشید.

کلمات بسیار قدرتمند هستند. با کلمات می تونیم جنگ به راه بندازیم، از کسی که دوستش داریم خواستگاری کنیم و یا از صمیم قلب کسی را هدایت و نصیحت کنیم. کلمات ملت ها را به حرکت می اندازن. تمامی متون مقدس دنیا کلماتی هستند که به صورت مکتوب در آمدن. تمامی کتاب هایی که تا حالا خوندیم، کلمات مکتوب هستند. مانیتور کامپیوتر شما آنچه رو به شما نشون می دهد چیزی جز کلمات نیست. کلمات همه جا هستند. کلمات تمام زندگی ما را گرفته اند.

تاریخچه جملات تاکیدی مثبت(داستان حاوی کمی اغراقه)

کاشف جملات تاکیدی مثبت شخصی داروساز بنام آقای “امیل کوئه” بود.روزی یکی از دوستان آقای امیل کوئه داروخونه میاد و برای بیماری خودش تقاضای دارو میکنه.اقای کوئه از دادن دارو امتناع میکنه و میگه باید به پزشک مرجعه کنی.ولی دوستش مخالفت میکنه و هیچ جوره کوتاه نمیاد و جنجال به پا میشه.آقای امیل کوئه برای اینکه غائله بخوابه و رفیقش دست از سرش برداره یه بسته قرص تقویتی به دوستش میده و میگه این دارو درمان درد شماست روزی سه وعده بخور.رفیق امیل میره و امیل یه نفس راحت میکشه.یه مدت بعد رفیقش میاد میگه “امیل اومدم تشکر کنم. خوب شدم. مرسی!!!!!!”امیل میدونسته که چیزی که به او داده واقعا دوای دردش نبوده!!!فکر میکنه “چرا این اتفاق افتاد؟”شروع به یک سری تحقیقات میکنه.این تحقیقات به دو شاخه تقسیم میشه.

شاخه اول :منجر به کشف جدیدی در علم پزشکی میشه به اسم “دارو نما؟!”یه سری از بیماران هستند که فکر میکنن اگه هر روز قرص نخورند و سوزن نوش جان نکنن خوب نمیشن، بنابر این از دارو نما برای این افراد استفاده میشه.امروزه از دارو نما ها، هم پزشکی و هم روانشناسی استفاده میکنه.

شاخه دوم :تحقیقات ایشون که بسیار با اهمیت تر از کشف دارونما هست و به معجزه قرن ازش یاد می کنند کشف اثر جملات تاکیدی مثبت یا همون تلقین هستش.آقای کوئه با خودش فکر کرد که موقعی که داشت دارونما رو به بیمار میداد از چه جملات مثبت استفاده کرده بود.دارونما اثرش رو از جملات مثبتی میگرفت که به بیمار گفته بود و این جملات مثبت تاکیدی بود که باعث شفای بیمار شده بود.یادش اومد که موقع تقدیم داروی تقویتی به دوستش چه جملاتی گفته بود:”این دارو بهترین دارو برای درد شماست،این دارو معجزه میکنه،این دارو از خارج اومده(حالا شما سخت نگیر دوست من!)”.امیل کوئه تحقیقات مفصلی رو کرد و یک جمله ای رو درست کرد.پس از اعلام اين نتيجه روز به روز به مشتريان و بيماران اميل كوئه اضافه شد، و هر روز بيماران خودش رو در سالني جمع مي كرد و به اونها آموزش ميداد كه چگونه در ضمير ناخودآگاه خودشون نفوذ كنند و تلقين هاي عملي و كاربردي لازم را بر ناخودآگاه خودشون تلقین کنند .

امیل کوئه میگه : مهم اين است كه تلقين ها وارد ناخودآگاه شوند؛ بعد از آن ديگر كاري نكنيد بلكه منتظر معجزات درماني باشيد.”روش هاي كوئه در دهه 1920 شهرتي جهاني پيدا كرد مخصوصا جمله ابدايي او: ‍‍”من هر روز از هر جهت بهتر و بهتر مي شوم”.

اميل كوئه پرده از بزرگترين راز قرن در خصوص اثر تلقین و جملات تاکیدی مثبت برداشت و بيان كرد كه :“اگر انديشه اي براي مدت مديد در ذهن باقي بماند فرد آن را واقعي فرض كرده و حاضر نيست هيچ گونه مطلبي بر خلاف آن را قبول نمايد”

تلقین به ضمیرناخوداگاه شاه کلید ورود به دنیای موفقیت و دستیابی به هرچیزی که توی زندگی قصد رسیدن بهش دارید هست.

برای اینکه متوجه قدرت جملات تاکیدی مثبت بشید چند مثال از استفاده از این تکنیک ذهنی توسط بزرگان رو براتون بیان میکنم:

1-کسی  نیست که ابوعلی سینا – دانشمند برجسته ایرانی – را نشناسه و به خدمات فراوان این بزرگوار به علم و بشریت اذعان نداشته باشه.وقتی از ابن سینا پیرامون دلیل موفقیتش می پرسند پاسخ داد :
” 4 ساله بودم که استادم مرا نابغه خطاب می کرد ، او به من گفت هر روز این جمله را چندین بار تکرار کنم * حافظه ی من هر روز بهتر و بهتر می شود.* به توصیه استاد عمل کردم و هر روز چندین بار این جمله را تکرار می کردم چنانکه باورم میشد.

*******

2-مثال دیگر ادیسون است ، جالب است بدونید ادیسون 1093 اختراع اساسی و مهم دارد. وی در مورد زندگی اش می گه:

” 16 ساله بودم که به جرم کودن بودن از مدرسه اخراجم کردن ، روز یا شبی رو به یاد نمیارم که از پدرم کتک نخورده باشم.موفقیت من دو دلیل مهم داشت ، یکی پشتکار فراوانی که داشتم و دیگری مادرم که علی رغم بداخلاقی های پدرم به شدت مرا دوست داشت و همیشه با شوق تمام مرا *نابغه* خطاب می کرد. به طوری که باورم شد نابغه هستم و به این جایی که هستم رسیدم.”

*******

دوست خوبم نمیتونی تصور کنی وقتی به ضمیرناخودآگاهت مسلط میشی و کنترل ذهن خودتو با جملات تاکیدی مثبت به دست میگیری چه انقلابی توی زندگیت بوجود میاد.تمام موفقیت ها و اتفاقاتی که بیشتر شبیه معجزه هست یکی بعد از دیگری توی زندگیت شروع به رخ دادن میکنه.

دوستان بسیار زیادی که بعد از آشنایی با تکنیک استفاده از جملات تاکیدی مثبت و دور زدن ضمیرناخودآگاه خودشون شاهد رخ دادن اتفاقاتی شبیه معجزه توی زندگی خودشون بودند و از این تکنیک برای رسیدن به موفقیت های بسیار زیادی بهره بردند.آرزوی قلبی ما در گروه ثروتمندی دات کام شادی و موفقیت روز افزون شما دوست و هموطن عزیز هست.

شاد و پیروز باشید.

 

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *