خانه / جملات تاکیدی مثبت / گام اول موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل نگهداری
جملات تاکیدی مثبت
جملات تاکیدی مثبت

گام اول موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل نگهداری

گام اول در به نتیجه رسیدن جملات تاکیدی مثبت-اصل نگهداری

سلام به تو دوست قدرتمند و ارزش آفرین.کمتر کسی هست که مباحث مرتبط با روانشناسی موفقیت رو دنبال بکنه و راجب جملات تاکیدی مثبت چیزی نشنیده باشه.عبارات تاکیدی مثبت ، جملات کوتاه و مثبتی هستند که شخص با توجه به هدفی که قصد رسیدن به اون رو داره این جملات رو انتخاب و در فواصل زمانی خاصی در طول شبانه روز با خودش تکرار میکنه.اصل فرضیه بر این حقیقت استوار است که:“به هرچیزی که فکر کنی و روش متمرکز بشی همون چیز رو بیشتر جذب میکنی”.لازم به توضیح نیست چرا کسانی که بیشتر راجب بیماری صحبت میکنن هر روز بیمارتر میشن و تا ازشون بپرسی حالت چطوره ، درجا جواب میده :دارم میمیرم!!!!و کسانی هم هستند که روی موفقیت و شادی متمرکز هستن و دیر یا زود به موفقیت های بزرگ دست پیدا میکنند.چرا که طبق قانون کائنات:”افکار تبدیل میشن به اجسام”.

به هرچیزی که فکر کنیم و با تمام انرژی روش متمرکز میشیم به واقعیت تبدیل میشه ،پس مواظب باشیم در طول روز روی چه چور افکاری داریم تمرکز میکینم چرا که آینده ما در 2 یا 5 یا 10 سال آینده توسط افکار امروزمون رقم میخوره…

دوستای خوبم توی پست های قبلی اهمیت جملات تاکیدی مثبت و 8 شرط مهم در نوشتن جملات تاکیدی مثبت رو براتون توضیح دادم .اگه هنوز مطالعه نکردید پیشنهاد میکنم حتما ایتدا این نوشته ها رو مطالعه بفرمایید:

راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)

(8 نکته در نوشتن جملات تاکیدی مثبت)

چرا جملات تاکیدی مثبت جواب نمیده؟

پنج گام طلایی وجود داره که شما باید در هنگام تکرار جملات تاکیدی مثبت این ها رو دونه به دونه رعایت کنین که بتونید به موفقیت برسید.با من در ادامه همراه باشید تا موضوع مهمی رو باهات در میون بزارم:

گام اول در به نتیجه رسیدن جملات تاکیدی مثبت اصل نگهداری:

 یعنی تا جای ممکن از منفی ها حذر کن. از منفی هایی که می شود فاصله گرفت باید تا حد امکان فاصله بگیری.میری پیش دوستت شروع میکنه به پرتاب موجای منفی در همه جهات.نیم ساعت پیشش باشی از داعش و بوکوحرام برات تعریف میکنه تا وضع اقتصاد و نرخ دلار و سیل و زلزله و گروگان گیری و ….”
پرفسور “مک کلند” کسی است که 25 سال در دانشگاه هاروارد، بهترین دانشگاه دنیا، روی روش های موفقیت کار کرده: آقای “مک کلند” میگه: ما میتونیم به مردم یاد بدیم که از احساسات منفی حذر کنند، در زندگی شون برنامه ریزی داشته باشند، هدف داشته باشند،ما میتونیم به مردم یاد بدیم که چگونه مشکلات شون رو حل بکنند و ….
ولی همین مردم، همین هایی که تحت آموزش های موفقیت قرار می گیرند، اگر به سراغ دوستان منفی قبلیشون برن و سراغ آدم های بی هدف و بی انگیزه ای که قبلا با اونها ارتباط داشتن برن، پیشرفت اونها متوفق می شود و از رسیدن به خاسته هاشون باز می مانند”.

دوست گلم از دوست و همنشین منفی برحذر باش.پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد!تو هم اگه میخای توی راه موفقیت قدم بزاری باید یاد بگیری که کسانی که به سمتت انرژی منفی پرتاب میکنن دوری کنی.

بیاموزمت کیمیای سعادت؟ زهم صحبت بد جدایی جدایی
رفیق منفی اینقدر خطرناکه!!!!آره نمیتونی تصورشو بکنی دوست منفی چقدر خطرناکه.تمام تلاش هایی که ما می کنیم رو یه رفیق منفی میتونه از بین ببره.
دوست ارزشمندم اگه میخای این جملات مثبت تاکیدی برات معجزه ساز بشه باید یاد بگیری که از چیزای منفی دوری کنی.یه سر به پروفایل مخاطبین تلگرام خودت بزن تا بفهمی من چی میگم.عکس های تیره با متن های واقعا وحشت ناک:

طرف عکس یه قبر خالی گذاشته روش نوشته:یه روزی دل همتون برام تنگ میشه!!!

رو یه عکس دیگه نوشته:حالم خرابه.بمیرم خوب میشم؟؟

دوست خوبم دقت بکن که منفی ها تا کجاها گسترش پیدا کرده.همین حالا یه سرچ ساده توی صفحات اجتماعی بزنی متوجه عمق فاجعه میشی.گروهها و کانال های که هر روز بدترین اخبار رو پخش میکنن بیشترین اعضا رو دارند.دیدید چه تیتر هایی میزنن؟
“قاتل زنجیری”
“قتل زیر زمینی”

“کباب شدن بروش داعش”
“راز طناب های قرمز”

“گرگی در کالبد انسان”…

صفحاتی که اخبار سیل و زلزله و ورشکستگی اقتصادی و ….. رو پخش میکنند بیشترین بازدیدها رو دارند!!!از منفی ها برحذر باش…

دو نفر دارن دعوا می کنن، دویست نفر جمع میشن دور شون… .الان چشمش رو در میاره”.
بعضی ها که دیگه بدترن. دو نفر دعوا می کنن، دویست نفر میوفتن به جون هم برای اون دو تا….

 پس از منفی هایی که می شود فاصله گرفت فاصله می گیریم.اگر میتونی کمک کنی خوب پیاده شو و کمک کن ولی اگر نمی تونی لازم نیست وایسی.
امام صادق فرمودند که از پدر شنیدم: ” ترک اموری که برای تو سودی ندارد، نشانه ی اسلام توست”. به چه درد من می خوره که ببینم دو نفر دارن شکم هم دیگه رو پاره می کنن!!!
پس از منفی ها تا جایی که می شود دوری کن.

دوست ارزشمندم تا وقتی ذهن ما درگیر اخبار منفی باشه تکرار جملات تاکیدی مثبت زیاد تاثیر گذار نیست.پس گام اول در به نتیجه رسیدن جملات تاکیدی مثبت اینه که تا میتونیم از چیزای منفی اطرافمون دوری کنیم.

دوست خوبم میدونی رعایت همین گام اول چقدر میتونه زندگی تو رو متحول کنه.بهم قول بده که به این اصل پایبند باشی.

منتظر دریافت نظرات و تجربه های شما دوستان عزیز هستم.

شاد و موفق و پیروز باشید

حمیدرضا شهریاری

 

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *