خانه / جملات تاکیدی مثبت / گام سوم موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل عدم حساسیت
جملات تاکیدی مثبت
جملات تاکیدی مثبت

گام سوم موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل عدم حساسیت

گام سوم موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل عدم حساسیت

سلام به شما دوست قدرتمند و ارزشمند و همراه همیشگی سایت ثروتمندی دات کام.در قسمت های قبل در مورد اهمیت جملات تاکیدی مثبت و دو گام اساسی اول برای به نتیجه رسیدن جملات تاکیدی مثبت بطور مفصل صحبت کردیم.در این قسمت گام سوم به موفقیت رسیدن جملات تاکیدی مثبت رو که اصل عدم حساسیت هست رو توضیح میدم.اگر قسمت های قبلی رو مطالعه نکردید پیشنهاد میکنم مطالعه بفرمایید:

پله اول موفقیت(آشنایی با ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه و ذهن و مغز)

راز جملات تاکیدی مثبت(با حلوا حلوا هم دهان شیرین میشود!)

چگونه جملات تاکیدی مثبت بنویسیم؟(8 نکته در نوشتن جملات تاکیدی مثبت)

گام اول موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل نگهداری

گام دوم موفقیت در جملات تاکیدی مثبت-اصل تکرار و تمرکز

گام دوم در موفقیت جملات تاکیدی مثبت -عدم حساسیت

حساسیت یعنی جذب شرایطی که از آن فراری هستیم، شنیدین میگن از هر چی بترسی و فرار کنی سرت میاد؟!!!
یه داستان واقعی رو از یه آقایی تعریف میکنم:

 من توی آپارتمان زندگی می کردم، و آدمی هستم که به سر و صدا به شدت حساس ام، طبقه ی بالای ما چهار پنج تا بچه داشتن، این بچه ها صبح تا شب یا رژه میرفتن یا کشتی می گرفتن، هر چی میرفتم می گفتم لطفا این بچه ها رو ساکت کنید گوش نمی دادن دیدم فایده نداره. گفتم این ها رو نمیشه ساکت کرد ولی خونه ام رو می تونم عوض کنم. خونه ام رو فروختم، به کسی که خونه رو خرید گفتم من چند ماهی میشم مستاجر خود شما تا یه خونه پیدا کنم هر خونه ای که می رفتم و می دیدم پسند نمی کردم چون که سر و صدا داشت. چهار ماه نتونستم خونه بخرمو توی این چهار ماه قیمت خونه ها رفت بالا. دیدم ای دل قافل اگه با پولم خونه نخرم، مجبورم که تا آخر عمرم مستاجر بمونم مجبور شدم خونه ای خیلی کوچک تر از خونه ی قبلی بخرم، در کنار یک خیابون فرعی که اون طرف خونه ی ما یه موسسه فرهنگی بود. نه از این موسسه فرهنگی معمولی ها، از اون با حالا از اونایی که دو تا بلندگو دارن و از که سحر شروع می کنن برنامه اجرا کردن  تا
“کنفرانس”
“مجلس عروسی”
“جشن نیکو کاری”
رفتم به مدیر اونجا  گفتم  تو رو به خدا صدای این بلندگوی خودتونو کم کنید. گفت:” نمیشه عزیز من. فعالیت فرهنگی که تعطیل بشو نیست.” یه شب نصف شب، نرده بام بردم و با یه سیم چین، سیم بلندگوها رو تیکه تیکه کردم .موقع مراسم صبح شد دیدم صدا نمیاد و گرفتم راحت خوابیدم.

فردا مدیر میاد و میبینه صدا نمیاد.میرن یه تعمیر کار میارن که ببینن مشکل صدا از کجا بوده؟ تعمیر کار میگرده می بینه که سیم پاره شده!! میگن خوب عوضش کن در ضمن ما هشت ماه پیش یه آمپلی فایر هم خریده بودیم، لطف کن این رو هم نصب کن کنار اون دو تا بلندگو!!!!
قصه نبود ها…
واقعی است…..

از هر چی بترسی و فرار کنی سرت میاد….
حساسیت یعنی جذب شرایطی که از آن فراری هستیم…..
پس جملات تاکیدی مثبت رو تکرار کن ولی نسبت به آنچه که می خای بهش برسید حساسیت نشون ندید. چون نه تنها به خواسته تون نمی رسید و موفق نمیشید بلکه شرایط کاملا برعکس میشه.

تجربیات و نظرات خودتون رو از طریق نظرات پایین همین نوشته برای ما ارسال کنید.

شاد و موفق و پیروز باشید.

حمیدرضا شهریاری

 

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *