خانه / مقالات رایگان / 5 راز رسیدن به موفقیت در زندگی از زبان رندی گیج
5 راز رسیدن به موفقیت از رندی گیج
5 راز رسیدن به موفقیت از رندی گیج

5 راز رسیدن به موفقیت در زندگی از زبان رندی گیج

5 راز رسیدن به موفقیت در زندگی از زبان رندی گیج

سلام به شما دوست قدرتمند و ارزشمندم.همیشه کسانی هستند که زندگی و داستان رسیدن به موفقیت هاشون الهام بخش زندگی بسیاری از افراد هست.رازی که در زندگی اکثر اونها وجود داره یکدندگی و سماجت بیش از حد در رسیدن به موفقیت هست حتی اگه همه موفقیت هاشون یکشبه نابود بشه و مجبور بشن از زیر صفر با کوهی از بدهی دوباره شروع کنند و جاده موفقیت رو یکبار دیگه طی کنن.شاید اسم رندی گیج رو شنیده باشید.شخصی که موفقیت بهش روی آورد و روزهایی قشنگی رو سپری می کرد تا اینکه همه موفقیت ها و دستاوردهای زندگیش در یک شب نابود شد و زندگی روی بد خودشو بهش نشون داد…..

 

داستان زندگی رندی گیج نابغه موفقیت

شما اگه رندی گیج بودید و یکشبه کل بیزینس نیم میلیون دلاری شما درسال نابود میشد و 100 هزار دلار هم مقروض میشدید چه میکردید؟

چه میکردید اگه یکشبه همه رویاهاتون نابود میشد؟آیا می نشستید و زار زار گریه میکردید؟آیا برای همیشه اون رویای زندگیتون رو رها می کردید؟یا یکبار دیگه برای رسیدن بهش تلاش میکردید؟

رندی گیج راه دوم رو انتخاب کرد و یک بار دیگه برای ساختن رویاهای زندگی خودش تلاش کرد….

اجازه بدید کمی بیشتر رندی گیج را بشناسیم؛ اولش از مدرسه ترک تحصیل کرد و در یک رستوران در قسمت آشپزخونه به شستن ظرف ها مشغول شد، بعد ها پیشرفت کرد و به آشپز و بعد سرآشپز ترفیع پیدا کرد و سرانجام رویایش را که رستوران داری بود بدست آورد و مدیر رستوران خودش شد و روزهایی بود که حتی تا 16 ساعت کار میکرد تا رویای خودش رو محقق کنه و به موفقیت برسه.

رندی گیج هوش مالی بالایی داشت و تونست رستورانش را گسترش بدهد و سالیانه نیم میلیون دلار درآمد داشته باشد… اما یک مرتبه همه چیز خراب شد؛ خراب شد، ولی تمام نشد… رندی گیج دوباره شروع کرد و امروزه تبدیل به یکی از ثروتمندترین افراد دنیا شد، چندین کتاب پرفروش داره و سالانه برای هزاران نفر سخنرانی میکند و به آنها آموزش میدهد چطور مانند خودش موفق شوند.

 

5 راز رسیدن به موفقیت در زندگی از زبان رندی گیج

راز اول رسیدن به موفقیت در زندگی:

« نمی توانید از زیر پرداخت سهم خود به کائنات شانه خالی کنید »

این اولین راز اصلی سعادت و همان رازی است که بسیاری از مردم متوجه آن نیستند . آنها سعادت را مانند طلب خود می دانند و توجهی به انرژی که آن را احاطه کرده است ندارند .

همه چیز در کائنات بر اساس مبادله ارزش ( بها ) در برابر ارزش ( بها ) است . ولی کفه های این ترازوی مبادله هم سطح نیستند . آنچه می دهید , چند برابر به سوی شما باز می گردد , معمولا ۱۰ برابر . پس وقتی بذر نیکی می کارید , نیکی بیشتری به سرغ شما خواهد آمد.

راز پنهان در پولی که برای عشریه ( نویسنده کتاب اختصاص یک دهم از کل درآمد به کارهای خیر و پرداخت به اماکن متبرکه , مساجد , کلیساها و افراد واقعا مستحق و ……. را به عشریه تعبیر کرده است ) می پردازید , عشقی که می ورزید و اعمال نیکی که انجام می دهید در همین است . نمی توانید از زیر پرداخت سهم خود به کائنات شانه خالی کنید . پس بروید بیرون و کار خیری انجام دهید , بذر نیکی برای نیازمندی بکارید و با مردم مهربان تر باشد.

بدانید که سعادت بیشتری سر راه شما قرار می گیرد

راز دوم رسیدن به موفقیت در زندگی:

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود

شاید با خواندن این عنوان تصور کنید قصد شوخی دارم ولی این جمله مختصر , خلاصه ای ژرف است درباره طرز عملکرد قوانین سعادت .

شما با برنده شدن در بخت آزمایی , ارث بردن یا کشف چاه نفت در حیاط خانه خود ثروتمند نمی شوید . شاید این اتفاقات برای برخی پیش آید و ثروتی موقت را نصیبشان کند اما پایدار نخواهد ماند . ثروت به رایگان به دست نمی آید . همیشه باید هزینه ای پرداخت کنید . همان تبادل منصفانه ارزش ها که در راز اول گفتم .

هزینه اصلی که باید برای رسیدن به ثروت پرداخت کنید این است که تبدیل به انسان مسئولی بشوید که مسئولیت سعادت خود را به عهده بگیرید . تحقیقات بارها و بارها نشان داده اند اکثر فقرایی که مبالغ هنگفتی در بخت آزمایی ها برنده شده اند ده سال بعد در ورشکستگی و بدبختی زیسته اند . به یاد داشته باشید که درباره افرادی صحبت می کنیم که ده , بیست و گاهی چهل میلیون دلار برنده شده اند . اگرچه آنها به پول رسیده اند اما شعور و تعهد لازم برای سعادت را نداشته اند از این رو پول در دست آنها باقی نمانده و در نتیجه دیگرعوامل سعادت هم ظهور پیدا نکرده اند .

هیچ چیز را رایگان نمی دهند . وقتی فروشنده به اشتباه ۵ دلار بیشتر به شما می دهد و شما به روی خود نمی آورید یا راهی برای سیم کشی برق خانه خود پیدا می کنید بدون آن که پولی پرداخت کنید یا پول یک روزنامه را می دهید ولی به دور از چشم فروشنده دو روزنامه برمی دارید , بدهی بزرگی در زندگی بالا می آورید . همیشه موعد پرداخت این گونه بدهی ها فرا می رسد . افراد سعادتمند هرگز چیزی را به رایگان نمی خواهند . آنها همیشه با خوشحالی حاضرند که ارزشی ( بهایی ) را به ازای هر چیزی بپردازند .

راز سوم رسیدن به موفقیت در زندگی:

سعادتمندان متعصبان مذهبی نیستند

با اینکه سعادتمندان لزوما افرادی مذهبی نیستند ولی انسان هایی عمیقا معنوی به حساب می آیند . آنها می دانند که تعصبات و باورهای تحریف شده دینی باعث می شوند که ایشان از طبیعت اصلی خود فاصله بگیرند . مسیر سعادت , فارغ از پیچیدگی است و از مرحله رویا تا مرحله تجلی , ساده و زیباست . سعادت واقعی عمومی است نه انحصاری .جملات زیبا از رندی گیج

راز چهارم رسیدن به موفقیت در زندگی:

ثروت برای شما پیش نمی آید

شاید شنیده یا خوانده باشید که افراد معدودی پول زیادی به ارث برده اند یا در شرط بندی در مسابقات اسب دوانی پول هنگفتی برنده شده اند . ولی ثروت واقعی همان ثروتی که با شما می ماند , در نتیجه یک روند حساب شده به دست می آید . ثروت برای شما پیش نمی آید .

شما ابتدا در ذهن خود ثروتمند می شوید سپس با تبدیل شده به انسانی که سعادت را به سوی خود جذب می کند این تصور ذهنی را به مرحله ظهور رسانده و متجلی می کنند .

راز پنجم رسیدن به موفقیت در زندگی:

سعادت شما بر مبنای کلام شما شکل می گیرد

مخصوصا بر مبنای کلامی که از دهان شما خارج می شود همواره در تعجب بودم از این که مردم غالبا حرف های منفی می گویند . دوستی امروز با من تماس گرفت تا ماجرای تصادف وانت خود را با یک درخت برایم تعریف کند او گفت : هر وقت همه چیز بر وفق مراد من است اتفاقاتی می افتد و همه جیز را خراب می کند البته که چنین می شود . او باوری را در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کرده است تا چنین اتفاقاتی را در دنیای واقعی برایش متجلی کند تا به حال چند بار شنیده اید که وقتی اتفاق خوبی رخ می دهد مردم می گویند : زیادی خوشحال نشو !!! اتفاقی نیفتاده است و به دنبال آن اتفاق بدی می افتد سپس وقتی بشقابی را می شکنند یا چیزی را خراب می کنند می گویند : می دانستم این طوری می شود البته که می دانست .

بارها شنیده ام که مردم می گویند هر زمستان حداقل سه بار سرما می خورم . خودم قبلا می گفتم سالی یک بار کمردردم عود می کند و البته که چنین می شد . از وقتی که این جمله را ابراز نکردم کمردردم عود نکرده است . اکنون نه سال است که کمردرد ندارم . برخی فکر می کنند خوار و خفیف کردن خود نشانه ادب و شکسته نفسی است . جملاتی مانند مال دنیا وفا ندارد یا پول مثل چرک کف دست است شما را نزد افراد بی پول و ورشکسته محبوب می کند . ولی این جملات سعادت را نیز از شما دور می کند و به پیشگویی هایی تبدیل می شوند که به حقیقت خواهند پیوست بنابراین اگر می خواهید سعادت خود را از طریق کلام خویش تعیین کنید چرا جملات مثبتی مانند جمله زیر را بیان نکنید :

من مثل معناطیسی هستم که پول را به سوی خود جذب می کنم .

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
همیشه ارزو داشتم یک منبع خوب برای آموزش تکنیک های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت می بود تا علاوه بر دستیابی سریع به موفقیت و ثروت از آموزشهای اون بهره می بردم.آن آرزو اکنون "ثروتمندی دات کام" نام دارد. حمیدرضا شهریاری مدیر سایت ثروتمندی دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *